Maltepe Evden Eve Nakliyat

Şimdi iletişime geçin, fırsatlardan haberdar olun ve kaliteli nakliyat hizmeti ile tanışın.

Adres

Orhan Tepe Mh. Şehit Hakan Kurban Cd. No:5 Kartal / İSTANBUL.

Şube

Güneştepe Mh. Yeşiltepe Cd. No:4 Güngören / iSTANBUL

Whatsapp

En İyi Maltepe Evden Eve Nakliayt Hizmeti İle Tanışın

Kaplumbağa Evden Eve Nakliyat ile profesyonel ve müşteri odaklı nakliyat hizmeti ile yeni adresine stres yaşamadan taşın. Şimdi iletişime geç, rezervasyonunu yap ve kaliteli Maltepe evden eve nakliyat hizmeti ile tanış.

Maltepe evden eve nakliyat hizmeti arayışına girdiyseniz sizin için özel fırsatlar sunan Kaplumbağa Nakliyat ile iletişime geçmeden karar vermeyin. Kurulduğu günden beri Maltepe evden eve nakliyat hizmeti veren Kaplumbağa Nakliyat ilk ofisini İstanbul Anadolu yakasında açmıştır. Maltepe ofisimize yakınlığı nedeniyle en fazla hizmet verdiğimiz ilçelerin başında gelmektedir. Kaplumbağa Nakliyat Maltepe evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra eşya depolama, parça eşya taşıma, ofis taşıma, asansörlü nakliyat hizmeti ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini tüm ilçe halkına uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Hizmeti Neleri Kapsar?

Kaplumbağa evden eve nakliyat olarak temelde 4 farklı hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine göre bu hizmet çeşitlerini genişletip değiştirebiliyoruz. Ancak en sık aşağıdaki 4 hizmet tipini tercih ediyor müşterilerimiz.

1- Sadece nakliyat hizmeti: Bu hizmet tipinde tüm paketleme demontaj ve montaj işlerini siz yaparsınız nakliyat firması sadece eşyalarınız iki adres arasında taşır ve evde istediğiniz odalara yerleştirir. Paketlerinden açma ve montaj işlerini siz yaparsınız.

2- Kolileme işleri hariç nakliyat hizmeti: Bu seçenekte siz sadece kolileme işlerini yaparsınız. Mutfak eşyaları ve giysileri kolilere ve poşetlere siz yerleştirirsiniz. Nakliyat firması mobilya ve beyaz eşyaların paketlemesini ve demontaj işlerini yapar. Eşyaları yeni adresine taşır ve dilediğiniz odalara yerleştirir montajını yapar. Kolileri açma işini de size bırakır.

3- Detaylı nakliyat hizmeti: Tüm paketleme montaj ve demontaj işlerini nakliyat firması yapar. Kolileme işlerinide yapar ancak yeni evde kolileri açma işini siz yaparsınız. Beyaz eşya ve mobilya montajlarını da nakliyat firması yapar. Eviniz koliler hariç oturmaya hazır şekilde size teslim edilir.

4- Anahtar teslim nakliyat hizmeti: Bu seçenekte siz sadece özel ve değerli eşyalarınız alırsınız. Nakliyat firması tüm işleri üstlenir ve yeni adresinizde evinizi oturmaya hazır şekilde size teslim eder.

Maltepe Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Eviniz yüksek katlarda ise veya eşya taşınacak merdivenler dar ise size asansörlü nakliyat hizmetimizi seçmenizi öneriyoruz. Böylece eşyalarınız hiç yıpranmadan dilediğiniz kata taşınacaktır. Evinizdeki fıransız balkon, balkon veya uygun bir pencededen (genellikle pencere sökülüp tekrar takılır) eşylarınız evinize alınır veya çıkarılır. Böylece eşyalarınız kolayca kamyondan eve veya evden kamyona yüklenir. Asansörlü Maltepe evden eve nakliyat hizmeti istiyorsanız Kaplumbağa Nakliyat ile iletişime geçin profesyonel nakliyat hizmeti ile yeni evinize taşının.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri

Taşınma stresli ve zor bir deneyimdir. Ayrıca ortalama 6-7 yılda bir tecrübe edilebilen bir hizmetttir. Bu nedenle taşınan her müşterimize taşınmadan önce b tavsiyelerimizi incelemelerini öneriyoruz.

1- Bilgi Paylaşımı

Nakliyat firması ile olabildiğince detaylı bilgi paylaşın. Eşya resimlerini, bina girişi, kullanılacak asansörü, sokak resimlerini ve paketlediğiniz eşyaların resimlerini, böylece nakliyat firması neyi nasıl taşıyacağı hakkında yeterli bilgiye sahip olur.

Aşağıdaki bilgileri paylaşmayı kesinlikle ihmal etmeyin.

  • Eşya resimlerini çekip evden eve nakliyat firmanız ile paylaşın.
  • Evinizin oda sayısı nedir? 1 odanız boş ise bile bunu paylaşın.
  • Nereden nereye taşınacak adresler nelerdir? İlçe bazında değil mahalle detayına göre paylaşın.
  • Paketleme işini kim yapacak, siz mi yapacaksınız nakliyat firmanız mı? hangi eşyalar paketli?
  • Evler kaçıncı katta?
  • Bina asansörü veya yük asansörü kullanılabiliyor mu?
  • Bina girişi ile kamyon park alanı arası mesafe nedir?

Bu bilgilerden biri yanlış paylaşılırsa işin niteliği değiştiği için nakliyat firması ilave ücret talebinde bulunacaktır.

2- Taşınmaya Planlama İle Başlayın

Taşınmaya karar verir vermez planlamaya başlayın.

Hangi gün taşınacağınızı o gününe kadar adım adım ne yapacağınızı yazın.

Taşınma planı size işinizin boyutu hakkında net bilgiler verecek ve taşıma gününe kadar her iş adım adım planlanıp yapıldığı için rahat bir hazırlık süreci geçireceksiniz.

3- Fiyatı Değil Hizmetleri Karşılaştırın

Maltepe evden eve nakliyat için birçok firmadan fiyat teklifi aldınız. Birçok insan direk fiyatları karşılaştırarak tercihte bulunmaktadır. Biz fiyatları karşılaştırdığınız gibi alacağınız hizmeti de karşılaştırın.

Size düşük nakliyat fiyatı veren bir firma aslında vereceği hizmete göre fiyatının pahalı olma olasılığı çok yüksektir. Her zaman fiyatın yanında hizmeti de kıyaslayın.