Kartal Evden Eve Nakliyat

Şimdi iletişime geçin, fırsatlardan haberdar olun ve kaliteli hizmet ile tanışın.

Adres

Orhan Tepe Mh. Şehit Hakan Kurban Cd. No:5 Kartal / İSTANBUL.

Şube

Güneştepe Mh. Yeşiltepe Cd. No:4 Güngören / iSTANBUL

Whatsapp

En İyi Kartal Evden Eve Nakliayt Hizmeti İle Tanışın

Kaplumbağa Evden Eve Nakliyat ile profesyonel ve müşteri odaklı nakliyat hizmeti ile yeni adresine stres yaşamadan taşın. Şimdi iletişime geç, rezervasyonunu yap ve kaliteli Kartal nakliyat hizmeti ile tanış.

Kurulduğu günden beri Kartal evden eve nakliyat hizmeti veren Kaplumbağa Nakliyat ilk ofisini yine Kartal ilçesinde açmıştır. Halen Kartal Orhan Tepe Mahallesinde bulunan ofisimizde hizmet vermekteyiz. Kartal evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra eşya depolama, parça eşya taşıma, ofis taşımacılığı, asansörlü nakliyat hizmeti ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini tüm ilçe sakinlerine sunmaktayız.

Kartal Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Eviniz yüksek katlarda ise veya eşya taşınacak merdivenler dar ise size asansörlü nakliyat hizmetimizi seçmenizi öneriyoruz. Böylece eşyalarınız hiç yıpranmadan dilediğiniz kata taşınacaktır. Evinizdeki fıransız balkon, balkon veya uygun bir pencededen (genellikle pencere sökülüp tekrar takılır) eşylarınız evinize alınır veya çıkarılır. Böylece eşyalarınız kolayca kamyondan eve veya evden kamyona yüklenir. Asansörlü Kartal evden eve nakliyat hizmeti istiyorsanız Kaplumbağa Nakliyat ile iletişime geçin profesyonel nakliyat hizmeti ile yeni evinize taşının.

Kartal Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri

Taşınma stresli ve zor bir deneyimdir. Ayrıca ortalama 6-7 yılda bir tecrübe edilebilen bir hizmetttir. Bu nedenle taşınan her müşterimize taşınmadan önce b tavsiyelerimizi incelemelerini öneriyoruz.

1- Bilgi Paylaşımı

Nakliyat firması ile olabildiğince detaylı bilgi paylaşın. Eşya resimlerini, bina girişi, kullanılacak asansörü, sokak resimlerini ve paketlediğiniz eşyaların resimlerini, böylece nakliyat firması neyi nasıl taşıyacağı hakkında yeterli bilgiye sahip olur.

Aşağıdaki bilgileri paylaşmayı kesinlikle ihmal etmeyin.

  • Eşya resimlerini çekip evden eve nakliyat firmanız ile paylaşın.
  • Evinizin oda sayısı nedir? 1 odanız boş ise bile bunu paylaşın.
  • Nereden nereye taşınacak adresler nelerdir? İlçe bazında değil mahalle detayına göre paylaşın.
  • Paketleme işini kim yapacak, siz mi yapacaksınız nakliyat firmanız mı? hangi eşyalar paketli?
  • Evler kaçıncı katta?
  • Bina asansörü veya yük asansörü kullanılabiliyor mu?
  • Bina girişi ile kamyon park alanı arası mesafe nedir?

Bu bilgilerden biri yanlış paylaşılırsa işin niteliği değiştiği için nakliyat firması ilave ücret talebinde bulunacaktır.

2- Taşınmaya Planlama İle Başlayın

Taşınmaya karar verir vermez planlamaya başlayın.

Hangi gün taşınacağınızı o gününe kadar adım adım ne yapacağınızı yazın.

Taşınma planı size işinizin boyutu hakkında net bilgiler verecek ve taşıma gününe kadar her iş adım adım planlanıp yapıldığı için rahat bir hazırlık süreci geçireceksiniz.

3- Fiyatı Değil Hizmetleri Karşılaştırın

Kartal evden eve nakliyat için birçok firmadan fiyat teklifi aldınız. Birçok insan direk fiyatları karşılaştırarak tercihte bulunmaktadır. Biz fiyatları karşılaştırdığınız gibi alacağınız hizmeti de karşılaştırın.

Size düşük nakliyat fiyatı veren bir firma aslında vereceği hizmete göre fiyatının pahalı olma olasılığı çok yüksektir. Her zaman fiyatın yanında hizmeti de kıyaslayın.